Wanna read..?Cez slzy som nič nevidela, ale bežala som ďalej. Počula som už len trúbenie auta a brzdy, ktoré sa snažili zastaviť auto rútiace sa priamo na mňa. Potom som cítila už len silnú bolesť a upadla do tmy..


V tričku a gatiach som zbehla dole pod schody, kde je na stene pevná linka a zdvihla som.
,,Prosím, Nicole Venables pri telefóne.."ešte som sa šťastne predstavila, ale slová, ktoré následne odzneli, zmenili môj život o 360°. Mojím vnútrom sa ozvala neskutočná bolesť a z ruky mi vypadlo slúchadlo...

Secrets (by *K)


,,Ty svinský bastard! Ty si mi zabil matku aj nevlastného otca?! Ako si mohol?!" chcel mi ublížiť a to sa mu aj podarilo. Slzy stekajúce po mojich lícach mu na tvári vyčarili úsmev a jeho pery sa priblížili k mojej tvári.
,,Ani nevieš, aký to bol krásny pocit počuť ich kričať a škvariť sa vo vlastnom aute, pričom im nikto nemohol pomôcť." perami sa obtrel o moje líce a slovami mi pitval srdce. Ako som s ním mohla tak dlho žiť?!
,,Nenávidím ťa, tak strašne ťa nenávidím!" vpľula som mu do tváre a odvrátila zrak

Dreams come true.

,,No, asi o tom tak hovorím, lebo to tak naozaj je. My totiž sme zohraná dvojka, čo všetko dokáže.“ Vyplazujúc jazyk som sa pohla smerom k jeho lícu, na ktoré som vtisla jemný bozk a pritúlila sa k jeho ruke,

,,Ehm, láska, nie že by mi to vadilo, ale máš ruku tam, kde ma to práve teraz dosť vyrušuje a nerád by som nás dostal do nejakej nehody.“ Poznamenal po chvíľke a ja som sa pozrela, ako moja ruka pokojne odpočíva v jeho rozkroku bez toho, aby som si uvedomila.


„Sophii! Počkaj!“ rýchlo som si otvorila dvere a bez zbytočných starostí zo zatvárania sa rozbehla ani neviem kam. Len som bežala a bežala. Nechcela som počuť ani hovoriť. Len vrátiť čas a napraviť chyby. Oči ma pálili, v boku ma pichalo a hriechy ťažili. 


 


God'swings (by Janii)

„To o modelke som myslel vážne. Nechcem, aby si si myslela, že ťa balím alebo niečo, ale takú krásu treba využiť.“ vravel mi. „Porozmýšľaj.“ do ruky mi podal vizitku s logom a svojím menom spolu s kontaktom. „Treba vyskúšať niečo nové a ja ti garantujem, že z teba spravím hviezdu. Ak ťa netrápi sláva zober to z inej strany. Známi ľudia dokážu viac...možno môžu viacerým pomôcť.“ povedal, dopil svoj nápoj a odišiel.
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára