nedeľa 10. marca 2013

I just want 2 say 2 u.. (by *K)


Aloha :)


ja viem, že Vás tieto kecy nezaujímajú, ale ja som si povedala, že tu aj tak niečo napíšem..no čo? žijete? dýchate? ste šťastné? dúfam, že áno..


šťastné tak, ako ja.. určite ste si všimli, že tu v poslednej dobe nie som tak často, ako by sa patrilo, ale to nie je pravda.. každý jeden deň sa pozerám, čo nové tu pribudlo aj keď len na 5 minút, ale pozriem sa sem.. viem, možno to nevidno, ale potrebujem vidieť vaše komentáre.. stále si ich prečítať a stále si nimi vyčarím úsmev na tvári, pretože taká je ich sila 

úsmev 
mám veľmi veľa dôvodov na úsmev.. rodina, priatelia, moja láska, ktorú milujem.. áá .. veľmi 


konečne sa cítim úplná.. len vďaka nemu.. 

on.. on ma berie takú aká som.. vie o všetkom a predsa ma má rád.. predsa ma ľúbi..


pred mesiacom som oslavovala 15, čím sa začala aj nová 'epizóda' môjho života, ktorý chcem prežiť už len šťastná.. už len s ním, priateľmi a mojou rodinou..snažím sa byť, čo najlepšia ku všetkým.. snažím sa s každým vychádzať a tí, ktorý si to nevážia ostávajú za mojím chrbtom, pretože sa ja sa už nedám zastaviť..už si nedám skákať po hlave aj keď neviem povedať nie.. už nikoho nenechám, aby mi kazil najkrajšie dni, ktoré zažívam..všetko je také krásne, že sa občas bojím, že sa všetko doserie, ale potom.. potom mi moji priatelia povedia, že ma majú radi, že som skvelá.. potom mi ON povie, že ma miluje a ja som šťastná ako blcha, pretože viem, že na tomto svete je niekto, kto ma má rád.. úprimne rád.. nie len vtedy, keď mu niečo treba.. nie len vtedy, keď potrebuje podržať..samozrejme, že sú aj maličkosti, ktoré by som  najradšej zmenila.. ktoré by som vymazala z môjho života, ale to tam proste patrí a ja som sa s tým naučila žiť..a teraz sa možno dostanem k pointe..

ešte tu mám Vás..
dievčatá moje najkrajšie..
stále, keď vidím buď návštevnosť, alebo si len prečítam komentáre pod kapitolou som šťastná..
viem, že to, čo píšem, nepíšem náhodne..


viem, že to robím pre Vás.. že sa nikomu nedám.. a Vás nedám už absolútne nikomu, pretože vy..vy ste tie najdokonalejšie dievčatá, ktoré som kedy spoznala.. aj keď Vás nepoznám po mene.. vlastne to je jedno.. čítate moju myseľ.. moju predstavivosť a už len tým viem, ako blízko som pri Vás.. takže ak ste došli až sem..


ja viem, že nech ďakujem hoci aj miliónkrát za deň, nestačí to..
ale aj tak..


ĎAKUJEM! za všetko..

za to, že ste..
že komentujete..
že stojíte pri mne..
že ma máte radi.. (teda dúfam :D)
že ste tu pre nás..


♥ Ľúbim Vás 
dokonalí ľudia A prosím Vás.. žite a nie prežívajte 

*K

14 komentárov:

 1. Zamilovaná, nebezpečná..:D Ale nie som strašně rada, že si aspoň ty taká šťastná :) Wuaa..Dúfám, že budeš taká šťastná dlho :)
  Ty Salancik mooj :D :*

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nebezpečná?! :D prečo? :D ďakujem! aj vy musíte byť! :**

   Odstrániť
 2. Moja.. co slovo, to perla!! :3
  Doufám, že ty už konečně žiješ a nepřežíváš, tak jako já :) :/
  Ať vám to spolu dlouho vydrží a taky ať ti vydrží ten úsměv na tváři, je totiž k nezaplacení i přes ty míle, co jsme od sebe :3
  Zbožňuju tě pašo takovou, jaká jsi a vždycky budu ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. áno, mala som perlivú náladu :D :D :D ale nie :D zlato, nechci ma nahnevať! :* :* ďakujem/e! :*
   aj ja teba.. a ty to vieš veľmi dobre! :*

   Odstrániť
 3. Napísala si to krásne :) Je správne že žiješ a že si sa tak rozhodla! Prajem ti to! :) A píšeš krásne,preto to čítame,aj keď nie všetci čo čítajú aj komentujú. Ďakujeme!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem ďakujem.. nepoznám tvoje meno, ale ďakujem :) :*

   Odstrániť
  2. Beba. A neďakuj:) aj teraz ku Secrets. nie všetci čo čítajú aj komentujú. a popritom časť je krásna:)

   Odstrániť
  3. Beba aj tak ďakujem :D :D ešte chýbajú 3 komentáre a ja som si povedala, že bez nich to nedám :) ale aj tak.. ďakujem :)

   Odstrániť
 4. Nemusíš nám ďakovať, veľmi dobre vieš že si to zaslúžiš.. málo ľudí si nechá poradiť od 'anonymov' a ty necháš.. málo ľudí si neuvedomuje čo niektorí ľudia pre nich robia, no ty to veľmi dobre vieš.. málo ľudí sa venuje niečomu takému, no ty áno.. málo ľudí vie pochopiť, poradiť a rozveseliť, a ty si jednou z nich.. je málo ľudí, ktorý sú vďační za všetko, ty si jedna z nich.. No.. nikto nie je ako ty! ♥ Pretože ty si jednoducho Claudie zo SMH ♥ pre mňa navždy..

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Lauri, práveže Vám ďakovať musím, pretože bez Vás by som nebola tam, kde som.. bez Vás by som nebola to, čím som teraz.. je mi jedno kto si bude čo hovoriť, ale Vás si nedám za nič na svete! zlato.. vy ste výnimočné.. každé jedno dievča, ktoré zájde na tento blog aspoň na sekundu je výnimočné ako ešte nikto pred ním! a ty tak isto! to som ti povedala už 100 ráz a stojím si za tým!
   ešte raz.. ĎAKUJEM za všetko! ♥♥♥♥

   Odstrániť
  2. Neďakuj.. vieš čo Claudie.. Klamať je neslušné tak prestaň... nehovoríš pravdu.. pravda je, že my máme ďakovať tebe za to, že existuješ ♥

   Odstrániť
  3. ďakujem, pretože ja neklamem! :) to vy klamete ;) ♥♥♥

   Odstrániť